אודות

חריטה אומנותית מבצעים רק בטרגט ארט, ולא רק בזכות העמידה במועד האספקה, אלא גם, ובעיקר בזכות המקצועיות וניסיון רב השנים של עובדי החברה. אמרתם חריטה אומנותית? אמרתם טרגט ארט, עובדי החברה נושמים, אוכלים וישנים חריטה אומנותית. שנות ניסיון רבות, טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם ותשוקה עזה לחריטה אומנותית הופכים את טרגט ארט לחברה יעילה, מקצועית ואמינה.

בטרגט ארט, אנו מבצעים את כל עבודות החריטה, כרסום אמנותי וצורתי ע"ג מגוון רחב של חומרים במכונת חריטה ממוחשבת (לרבות, אבל לא רק, במכונת פנטוגרף לכרסומים עדינים במיוחד): סקלות, שנתות, פנלים למעליות ואלקטרוניקה, שילוט פנים וחוץ, תגיות, תיבות דואר מוארות, שלטי דלת, לוגו, הכוונה, לוגו לתבניות יציקה, הנצחות עבור עיריות, ועדי עובדים, בתי כנסת, אולמות אירועים, בתי קולנוע, אדריכלים, מעצבים, עבודות גמר לסטודנטים, חברות ממשלתיות וביטחוניות.

קהל יעד: אנו מבצעים את כל סוגי העבודות בתחום החריטה האומנותית, כרסום וזיווד אלקטרוני עבור לקוחות הן מהמגזר העסקי והן מהמגזר הפרטי כגון בנקים, חברות ממשלתיות, עיריות, תעשיות ביטחוניות, מוסדות רפואיים, בתי מלון, בתי כנסת, חברות היי-טק, חברות אלקטרוניקה, סטארט-אפים, קבלנים, אדריכלים ועורכי-דין.

למה אנחנו

בגלל השירות

בטרגט ארט חריטה אומנותית מבינים שלא תמיד הלקוח יודע בעצמו מה הוא צריך, וכאן בא לידי ביטוי ניסיונם רב השנים של עובדי החברה בחריטה אומנותית על כל סוגיה. טרגט ארט מספקת לכל לקוח ייעוץ מקצועי וליווי מרעיון העיצוב, כתיבת המלל, מידות, בניית הלוגו ועד לשלב החריטה והכרסום הסופי, כך שהלקוח יכול להיות רגוע ושקט לכל אורך התהליך.

בגלל המגוון

בנוסף למגוון השירותים הנרחב, חברת טרגט ארט מבצעת חריטה אומנותית מוקצף, פלסטיק, פלסטיק סנדוויץ, פרספקס, P.V.C : למגוון רחב של חומרים עץ על כל סוגיו (לרבות: עץ מלא, עץ סנדוויץ׳ ועוד), אלומיניום, פליז, נחושת אדומה, נירוסטה ועוד. המגוון הרחב והכלים המתקדמים שברשות החברה גורמים כך שכל לקוח הנכנס למשרדי החברה יוצא מרוצה כאשר כל חלומותיו הוגשמו לפי לוח הזמנים שלו ולפי דרישותיו המדויקות.

בגלל המקצועיות

חריטה אומנותית מקצועית, מעבר לניסיון ומקצועיות העובדים, מצריכה גם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ותהליכי ייצור חדשניים. לכן, בטרגט ארט, תמצאו את המכונות המשוכללות ביותר והמתקדמות ביותר, הנמצאות בחזית הטכנולוגיה בתחום החריטה האומנותית ובכך החברה מאפשרת ללקוחותיה לקבל שירות מקצועי ביותר, בזמן המהיר ביותר והכל במחירים תחרותיים.

בגלל הטכנולוגיה

הציוד המתקדם, העובדים המנוסים – בשילוב של ידע ושיטות ייחודיות, והשירות המקצועי, מאפשרים לטרגט ארט להציע מגוון רחב של שירותים בתחום החריטה האומנותית, בין אם מדובר בכרסום צורתי ובין אם צריך לשלב זיווד אלקטרוני בחריטה האומנותית ולהתאימו למעגל מודפס קיים.