חריטה אומנותית

חריטה אומנותית הינה תחום רחב וגדול המכיל בתוכו מגוון רחב מאוד של התמחויות. חברת טרגט ארט דואגת לעדכן הן את המכשור המקצועי והן את הידע של העובדים בהתפתחויות חדשות וטכנולוגיות חדשות שנכנסות מדי יום לשוק החריטה האומנותית.

חריטה אומנותית "קלאסית" על מגוון החומרים הרחב ביותר מחריטה על פלסטיק סנדוויץ׳ דרך פרספקס, עץ על כל סוגיו (לרבות: עץ מלא, עץ סנדוויץ’ ועוד) ועד אלומיניום, פליז, נחושת אדומה, נירוסטה ועוד. הכל נעשה בשיתוף מלא עם הלקוח בשאיפה לאפשר ללקוח לבטא את היתרונות האישיים והייחודיים הטמונים בעסק שלו. החריטה נעשית על ידי מיטב העובדים עם הציוד המשוכלל ביותר. חשוב שחריטה אומנותית תעשה על ידי אנשי מקצוע המבינים את התחום ונושמים אותו. דווקא היום, כשהטכנולוגיה מתחדשת על בסיס יומי, חשוב לשלב בין חומרי הגלם הטובים ביותר עם החומר האנושי הטוב ביותר.

זיווד אלקטרוני

זיווד אלקטרוני איכותי יכול להיעשות רק על ידי חברה איכותית עם עובדים מנוסים. חלק חשוב מביצוע של זיווד אלקטרוני מצריך הכרות מעמיקה עם חומרי הגלם המתכתיים (נחושת, נירוסטה, ברזל ואלומיניום) וכן עם פלסטיק, כמו גם הבנה של תהליכי ליטוש (למוצרי נירוסטה ואלומיניום), ציפוי אנודייז המחזק את שרידות החומר וטיפולי השטח הקיימים בשוק. טרגט ארט מתחייבת לאיכות בלתי מתפשרת של זיווד אלקטרוני והכל בכפוף ללוח הזמנים של הלקוח ללא עיכובים ובמחיר תחרותי.

כל מוצר אלומיניום המיוצר על ידינו עובר תהליך ליטוש כהכנה לשלב הציפוי, וזאת על-מנת שהחלקים המצופים יקבלו גוון אחיד וטקסטורה מתבקשת לרמת גימור גבוהה ולאחר מכן נשלח לציפוי אנודייז (צביעה חשמלית) אשר מגביר באופן משמעותי את שרידות החומר, מחזק אותו ומגן על האלומיניום מנזקי טבע, חבלות, שריטות, קורוזיה, התפוררות ועוד, ומקנה לו מראה דקורטיבי. את הגוונים ניתן לקבל במראה מט או מבריק על-פי דרישת הלקוח ובתאום מראש. לחלופין – אנו מאפשרים את צביעת המוצר בתנור במספר גוונים על-פי דרישה.

אותיות בולטות

אותיות בולטות זו לא רק טכנולוגיית חריטה, זו דרך רבת עוצמה לשווק את העסק של הלקוח. טרגט ארט מספקת ללקוחותיה חריטת אותיות בולטות לכל סוגי השלטים ובכל הגדלים. אותיות בולטות מושכות את העין ומגדילות באופן משמעותי את כמות הלקוחות שנכנסים לחנות של בעל העסק. מעבר לכך, אותיות בולטות מהוות בדרך כלל את "שלט הכניסה" לעסקו של הלקוח, ובדיוק בגלל זה חשוב שהן ייעשו בצורה מקצועית ואמינה. לא פחות חשוב מכך, גם המחיר חייב להיות תואם את יכולתו וכיסו של הלקוח, טרגט ארט מתחייבת למחירים תחרותיים המתאימים לכל כיס.

כמו כן, טרגט ארט מספקים, בין היתר, פאנלים למעליות, שלטים למשרדי רופאים או עו"ד, קופסאות לזיווד אלקטרוני במגוון דגמים ומידות לאחר ביצוע כרסום, ועד ביצוע עבודות קטנות על מדידים, מחזיקי מפתחות, תגי עובדים, חריטה על מתנות כמו גביע או צלחת קידוש, סימון בצריבת לייזר על ידי מכונת לייזר ע"ג חלקים בייצור המוני בעבור חברות שרוצות לפרסם את הלוגו או הטלפון שלהן על כל יחידה ויחידה.