פתרונות חריטה מתקדמים
לכל מטרה

חברת טרגט ארט מלווה את לקוחותיה מהשלב הראשון ועד לשלב הביצוע הסופי וקבלת המוצר

טרגט ארט – חורטים למטרה

טרגט ארט – חורטים למטרה

חריטה אומנותית בשביל עובדי Target Art היא יותר ממקצוע, היא תשוקה.

עם צוות עובדים מיומן ומקצועי ובעל ניסיון של שנים רבות בחריטה אומנותית על כל סוגיה, ובמגוון רחב של חומרים, אנו דואגים ועושים ככל שביכולתנו כדי שכל לקוחותינו יצאו מרוצים. בעזרת מכשור חדיש ומשוכלל הכולל, בין היתר, מכונת פנטוגרף לכרסומים עדינים ומיוחדים ומכונת לייזר לסימון בצריבה לביצוע מדויק ואיכותי, אנו מקפידים על איכות מוצרים גבוהה במיוחד, העומדת בסטנדרטים בין לאומיים.

חברת טרגט ארט מלווה את לקוחותיה מהשלב הראשון ועד לשלב הביצוע הסופי וקבלת המוצר. בזכות המכשור החדיש, המוצרים שהחברה מספקת ללקוחותיה (הכוללים: עורכי דין, אדריכלים, מעצבים, רואי חשבון ורופאים פרטיים) מגיעים ברמת גימור מושלמת, בכפוף ללוח הזמנים של הלקוח ובמחירים תחרותיים במיוחד.

מגוון רחב של חומרים

בחברת טרגט ארט תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר של חומרי הגלם הטובים ביותר הכולל הן מתכות רכות (אלומיניום) והן מתכות קשות (כמו פליז ונירוסטה). מגוון חומרי הגלם של טרגט ארט מכיל, בין היתר: P.V.C מוקצף, פלסטיק, פלסטיק סנדוויץ', פרספקס, עץ על כל סוגיו (לרבות: עץ מלא, עץ סנדוויץ’ ועוד), אלומיניום, פליז, נחושת אדומה, נירוסטה ועוד. כמובן, שכל חומרי הגלם עומדים בדרישות מכון התקנים הישראלי והשימוש בהם נעשה בצורה המקצועית ביותר.

בעלי עסקים

חריטה אומנותית כשמה כן היא, אומנותית. כיום, בין כל הציוד המשוכלל וההתקדמות הטכנולוגית בתחום החריטה האומנותית, קל לשכוח את האומנות מאחורי החריטה. טרגט ארט הינה חברה ששמה לעצמה חשיבות רבה על הפן האומנותי והעיצובי של החריטה האומנותית, ודואגת לכך שהלקוח יוכל לבטא את היתרונות הייחודיים של העסק שלו על גבי שלטי החריטה. בדיוק בגלל זה עיקר לקוחות החברה הינם בעלי עסקים כמו עורכי דין ורופאים פרטיים, שרוצים לבדל את עצמם

שירות בלתי מתפשר

הלקוח יוצא מרוצה. נקודה. בלי פשרות ובלי תירוצים. טרגט ארט שמה לעצמה בראש סדר העדיפויות את שביעות הרצון של הלקוח, בין אם זה בשל עמידה בלוח הזמנים שנקבע ובין אם זה בזכות רמת הגימור של המוצר שהזמין. החברה מלווה את הלקוח לכל אורך התהליך, מרעיון העיצוב, כתיבת המלל, מידות, בניית הלוגו, ועד לשלב החריטה והכרסום הסופי. טרגט ארט תממש מהכוח אל הפועל את דרישות הלקוח ותגשים מציאות

התמחויות מגוונות

טרגט ארט מתמחה בעיצוב גרפי ממוחשב בתוכנות משוכללות כגון Alphacam – ו Autocad על מנת לאפשר ללקוחותיה לעיין בשרטוט ולאשר את העבודה בקנה מידה 1:1 עוד לפני שבוצעה. החברה מבצעת בעבור הלקוחות הגהה, חוות דעת נוספת, יעוץ ותיקון במידת הצורך עוד בטרם תחילת העבודה על המוצר ובכך חוסכת ללקוחותיה כסף רב בייצור האב טיפוס. לאחר ייצור ואישור האב טיפוס אנו ערוכים להתחיל לייצר את המוצר הן בכמויות קטנות והן בכמויות מסחריות.

התקשר עכשיו או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!